کشور تولید کننده: ایران (پتروشیمی شازند اراک)
  بسته بندی: بشکه ۲۳۰ کیلویی
  درصد خلوص: ۹۹%
$ قیمت دی اتیلن گلایکول (DEG): برای آگاهی از قیمتبا کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      ۰۹۱۹۸۹۹۱۰۰۶
۰۹۱۹۸۹۹۱۰۰۷
۰۹۱۹۸۹۹۱۰۰۸
 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید.

معرفی:

DEG ترکیبی آلی، شفاف، نمگیر و بی بو است. این ماده با آب و حلال های آلی امتزاج پذیر است. دی اتیلن گلایکول دارای دو گروه اتیلن است که بوسیله یک اتم اکسیژن به یکدیگر متصل شده اند. دی اتیلن مانند سایر الکل های دو عاملی دارای دو گروه عاملی OH- است.
اتیلن گلایکول را با نام های diethylene glycol ethylene diglycol diglycol 2،۲-oxybisethanol 3-oxa-1،۵-pentanediol dihydroxy diethyl ether نیز می شناسند.
دی اتیلن گلایکول در حلال های آبی  و در بسیاری از حلال های آلی کاملا محلول است گروه هیدروکسی موجود در ترکیب  شیمیایی دی اتیلن گلایکول تحت واکنش های شیمیایی قرار می گیرد وبنابراین امکان تولید انواعی از مشتقات دی اتیلن گلایکول  فراهم می شود

روش تولید:

اتیلن گلایکول از اتیلن و به وسیله اتیلن اکساید ساخته می شود. از واکنش اتیلن اکساید با آب بر طبق فرمول زیر گلیکول بدست می آید :

C2H4O + H2O      —–>    C2H4 (OH)2

کاربرد ها :

بعنوان حـلال در صنعت نفت و گاز
به دلیل ویژگی های جذب آب، پایداری عالی در برابر حرارت و در برابر تجزیه شیمیایی، فشار بخار پایین و قیمت مناسب برای آبزدایی از گازهای طبیعی و دیگر گازها
حد واسط در فرآیند تولید رزین‌های پلی‌استر غیر اشباع و پلی‌اورتان
اتیلن گلایکول ها به عنوان مشتقی از اتیلن با کاربرد گسترده در طیف الیاف مصنوعی، فیلم، ضد یخ، رزین پلیمر ضد اشباع، مواد منفجره، فیبر، کاغذ، چرم، پوشش های حفاظتی، جوهر چاپ و صنایع نساجی کاربرد دارند

فروش:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی دی اتیلن گلایکول را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای خرید دی اتیلن گلایکول با شماره های زیر تماس بگیرید:

۷۷۶۵۷۱۳۱ -۰۲۱                      ۰۲۱-۷۷۶۴۱۱۳۶
۰۲۱-۷۷۶۴۹۲۴۴                ۰۲۱-۷۷۶۴۱۲۱۷
۰۲۱-۷۷۶۵۶۱۳۲

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *