تگزاپون (Texapon)

 

  کشور تولید کننده: ایران(پاکنام – پاکسان) / مالزی

بسته بندی: بشکه ۱۱۰ کیلویی

درصد خلوص: ۸۵% و محلول در آب

$ قیمت تگزاپون: برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در تلگرام  mbkchemical@  و واتس آپ  درارتباط باشید.

     ۰۹۱۹۸۹۹۱۰۰۶
۰۹۱۹۸۹۹۱۰۰۷
۰۹۱۹۸۹۹۱۰۰۸

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید.

   آنالیز تگزاپون
 مشخصات عمومی

فرمول شیمیایی: C12H25O.(C2H4O)2.SO3.Na
توزیع زنجیره کربن الکل چرب:    کربن۱۲ ۷۰%

                                               کربن ۱۴ ۳۰%

جرم مولکولی میانگین: ۳۷۶٫۴۸ گرم بر مول
مشخصات ظاهری: خمیری با قابلیت روان شدن، شفاف با رنگی مابل به زرد
چگالی: ۱٫۰۵ گرم بر سانتی متر مربع
پایداری :تولید سولفوریک اسید در اثر افت pH و شروع یک واکنش گرمازا
واکنش پذیری: امکان واکنش با اکسیدکننده های قوی
سمیت :سمی برای موجودات آبی
موارد زیست محیطی: بدون تاثیر جدی بر طبیعت
تخریب پذیری زیستی: تخریب پذیر

معرفی:

تگزاپون ۷۰، نام تجاری سدیم پلی اُکُسی اتیلین لاریل اتر سولفات بسیار غلیظ یا همان سدیم لوریل اتر سولفات به همراه دو مولکول اتیلن اکسید، یک سورفاکتانت شفاف زرد رنگ است که کاربرد فراوان در مایعات ظرف شویی، عامل های فعال سطحی و صنایع شوینده ی آرایشی شامل شامپو و ژل و کف حمام دارد. به علاوه، سدیم لاریل اتر سولفات در نساجی، نقاشی، رنگ رزی و در صنایع روغن و چرم نیز استفاده می شود .
تگزاپون به دو شکل N70 و صدفی موجود است.تگزاپون صدفی نسبت به N70 دارای خلوص کمتری است و در تولید محصولات شوینده صدفی و کدر مانند شامپوها استفاده می شود.تگزاپون N70 خمیری است با ویسکوزیته بالا که در تولید مایعات شوینده شفاف کاربرد دارد.
این ماده حاوی مقدار اندکی نمک میباشد که هنگام رقیق شدن در آب در غلظتهای معمولی ویسکوزیته پایینی از خود نشان میدهد و هنگامیکه سدیم کلراید و آلکانول آمید به آن افزوده میشود ویسکوزیته آن تنظیم خواهد شد.

 ویژگی ها و کاربردهای تگزاپون:

اتر سولفات ها در ترکیب با آب ساختار ژل مانند نشان می دهند. بنابراین، بعد از افزودن آب، محلول ویسکوزتر می شود.
سدیم لوریل سولفات یا سدیم دودسیل سولفات ،(C12H25O4S.Na)، یک سورفاکتانت آنیونی بر پایه ی روغن نارگیل، روغن هسته ی خرما و برخی مواد آلی غیرآلی دیگر است. سدیم لاریل سولفات در صنایع دارویی و آرایش نقش پاک کننده و امولسیفایر دارد .
علاوه بر آن، سدیم لوریل سولفات به پراکندگی مواد در کرم ها و خمیرها کمک می کند. در بیوشیمی و بیوتکنولوژی نیز، این ماده در دناتوره شدن پروتئین های کروی، اصلاح فعالیت های آنزیم ها و محلول سازی پروتئین های غشایی کاربرد دارد.
سدیم لوریل سولفاتی که دارای گروه های عاملی اتیلن اکسید است باعث بهبود خواص پاک کنندگی، یکنواختی، خیس کنندگی، ضخامت کف و فراریت میشود. هم چنین، اتیلن اکسید باعث کاهش چسبندگی پودر لباس شویی می شود.

به همین دلیل، تگزاپون ۷۰، به علت دارا بودن خواص پاک کنندگی و پخش کنندگی حیرت آور خود، برای تولید محصولاتی که در بالا ذکر شده، مناسب ترین گزینه است.

 فروش:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی تگزاپون را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای خرید تگزاپون  با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

۷۷۶۵۷۱۳۱ -۰۲۱            ۰۲۱-۷۷۶۴۱۱۳۶
۰۲۱-۷۷۶۴۹۲۴۴                ۰۲۱-۷۷۶۴۱۲۱۷
۰۲۱-۷۷۶۵۶۱۳۲